FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Elektryczna regulacja reflektorów
  • Witam koledzy. Czy spotkał się ktoś z niedziałającą elektryczną regulacją reflektorów? Co może być przyczyną? Bezpieczniki są w porządku. Błędów nie ma.
    Van_daal już rozjaśnił mi w innym poście temat, ale może ktoś się z takim problemem spotkał.
    Nie wiem co się dzieje. Pozdrawiam.
    Rapid LB|1.2TSI 86KM|MY14|ACTIVE-MAX|Biały|24 000|Płońsk
  • Napisz, jakie były objawy - wystąpiło zdecydowanie na raz/powoli, w czasie, czy było coś robione z pokrętłem regulacji pochylenia reflektorów czy przełącznikiem świateł. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Auto kupiłem z tym defektem. Nie reaguje na potencjometr, silniczki milczą. Nie widać śladów ingerencji. Przełącznik świateł działa poprawnie. 
    Rapid LB|1.2TSI 86KM|MY14|ACTIVE-MAX|Biały|24 000|Płońsk
  • Sprawdzałeś pod deską połączenia do regulatora? Może był zmieniany regulator albo podmieniony na uszkodzony?
    Jak masz możliwość/potrafisz, sprawdź połączenia wiązki kabli do potencjometru, czy konektor jest dobrze podłączony ...
    Tylko metodą prób można eliminować poszczególne elementy układu regulacji świateł.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Sprawdzałeś bezpiecznik ?

    <mod> wystarczy przeczytać pierwszy wpis.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Bezpieczniki sprawne. Jercen, planuję zrobić tak jak mówisz. Dzięki za podpowiedzi.
    Rapid LB|1.2TSI 86KM|MY14|ACTIVE-MAX|Biały|24 000|Płońsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?