FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Srebro by yunior81 ;)
  • Witajcie
    Przedstawiam Wam swojego Rapida w wersji Liftback.
    MODEL: Rapid Liftback
    DATA PRODUKCJI: 2015 
    KOLOR: SREBRNY
    SILNIK: 1.2 TSI CJZD
    MOC: 81KW - 110 KM
    UKŁAD DOLOTOWY: fabryczny 
    UKŁAD WYDECHOWY: fabryczny 
    UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia manualna 6-cio biegowa, fabryczna 
    ZAWIESZENIE: fabryczne 
    UKŁAD HAMULCOWY: hamulce tarczowe przód i tył, fabryczne 
    BODY-KIT: SYTLE MAX
    ŚRODEK:standard STYLE MAX
    CAR-AUDIO: Bolero
    INNE:
    - pakiet Komfort
    - Sunset
    - przyciemnione lampy tylne
    - nakładki na pedały
    - czarne lusterka
    - ori podkładka pod fotelik
    - ori osłona tylnego tunelu
    - ori uchwyt na tablet
    - przyciemnione światła przeciwmgłowe z led'em
    - oryginalne dywaniki gumowe, 
    - oryginalny dywanik gumowy do bagażnika, 
    - Lato Dione z oponą Dunlop 215/45 R16, zima ori felga stalowa z oponą Dunlop Winter Response 2 185/60 R15, 
    - tempomat, 
    - pakiet funkcjonalny do bagażnika, 
    - gniazdo USB/MDI, 
    - CLIMATRONIC, 
    - czujniki parkowania tył, 
    - przeglądy  na 4 lata lub 60 tys. km, 
    - przedłużona gwarancja na 4 lata lub 60 tys. km,
    - usunięta naklejka Skoda Nr 1 w Polsce
    - dywanik kierowcy gumowy z "podstopnicą' ;)
    PLANÓW nie robię, co mi wpadnie w oko to i wpadnie do auta ;)
    URUCHOMIONE: test zegarów, HHC - grzesk wielkie dzięki ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Gratuluję auta i życzę bezawaryjnej jazdy!
    ps. napoje energetyczne (po lewej stronie w bagażniku) należą do wyposażeniem standardowego? ;-D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Nie Dziękuję Panowie ;)
    Wyposażenie bagażnika to "standard" - nabiera mocy by potem komisyjnie zostało "usunięte" ;)
    Lusterko "auto".
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Pierwsze zdjęcie na który widzę nowe reflektory przeciwmgielne z LED. Mozesz zapodać więcej zdjęć z tymi nowymi lampami ?
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @maciektsi ja mam coś takiego z rapida którym próbnie jeździłem...
    Ogólnie światła do jazdy dziennej to właśnie te ledy w zderzaku a nie światła w lampie jak miało to miejsce kiedyś.
    Mam nadzieję, że @yunior81 za małe OT się nie obrazi ;)
    20150824_154733[1].jpg
    800 x 600 - 373K
    20150824_154725[1].jpg
    800 x 600 - 432K
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Fajne jest to bolero co to za przycisk "TP" z lewej strony?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • TP - Komunikaty drog. (TP) - włączanie/wyłączanie odbioru komunikatów drogowych
    Zdjęcia ledów :.
    IMG_4337.JPG
    800 x 600 - 304K
    IMG_4338.JPG
    800 x 600 - 330K
    IMG_4339.JPG
    800 x 600 - 248K
    IMG_4340.JPG
    800 x 600 - 260K
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @younior81 wszystko pięknie, ale osłony Dakara do zimówek nie do zaakceptowania. Chyba zostały im jakieś pozostałości po MY2015 bo do letnich MY 2016 dają już dużo ładniejsze.
    Gratuluje furki i bezpiecznej jazdy:)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • michal123 zgadza się, są jakie są..... jak to mówią szału nie ma.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • szału nie ma i d... nie urywa;) czy Twoje 16" są jeszcze aktualne?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Gratulacje auta :)
    Przyglądając się zdjęciom wprowadziłbym pewną zmianę w Bolero a konkretnie w kafelkach ze stacjami radiowymi. W salonie wrzucili Ci loga stacji z białym tłem. Wiem, że to rzecz gustu ale mi bardziej się podoba jak wrzucisz loga z przezroczystym tłem czy jak kto woli bez tła. Wtedy logo stacji widać ale pod spodem jest kafelek cieniowany szary, dokładnie taki jak ten bez loga. Raz nie daje bielą po oczach, dwa wygląda to dla mnie zgrabniej. Myślałem, że na wczorajszym spocie zrobimy próbkę na jednym luźnym kafelku i zobaczysz jak to wygląda a miałem loga ze sobą :) ale nie dotarłeś ...

    Co do osłon/kołpaków DAKARA to wg. mnie wyglądają lepiej niż te nowe z F3 i Rapida MY16. Początkowo też o nich myślałem ale do momentu jak ich na żywo nie zobaczyłem.
    Fakt Dakara może super urokliwe nie są ale lepiej zasłaniają tą czarną paskudną felgę. Mało co ją widać a w tych nowych osłonach dają po oczach w tych wielkich przestrzeniach miedzy poszczególnymi ramionami. Te nowe chyba za bardzo chcą udawać felgę aluminiową i stąd tak duży efekt odsłonięcia czarnych felg. Pół biedy jak to tylko czarna felga ale po kliku zimach to już bardzo skorodowana felga na oczach, chyba, że ktoś często je odnawia.
    Ale to też moja opinia i ja wolę DAKARA. Może dlatego, że nie podobają mi się auta jak jeżdżą z "gołymi" felgami a nawet aluminiowymi ale czarnymi. :)

    PS. Gdzie moje przyciski :P
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • michal123  jest już chętny na koła, także są wstepnie "zarezerwowane" jak coś konkretnego dla siebie znajdę.
    grzesk dobra niech będzie, felgi za przyciski ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Super konfiguracja :)  pytanie odnośnie lusterka fotochromowego, jak poznać? czy po braku dinksa do przestawienia pozycji lusterka w nocy?
    Jak kupowałem auto to sprzedawca mówił, że nie ma sensu kupować takiego lustra jak się ma SUNSET'y bo same szyby sprawiają, że świata nie dają po oczach.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Witam,mam pytanie do kolegów - Czy jest możliwość gdzieś dokupienia w sklepie,na aukcji internetowej,a może w salonie Skody takich przegródek bocznych plastikowych czarnych do wnęki bagażnika SKODY RAPID LIFTBACK , jakie ma kolega @yunior81 w swoim aucie i jak wygląda ich montaż - przymocowanie do tapicerki ?
    Zdjęcie przedmiotu w załączniku - proszę o wszelkie informacje - dzięki !!!
    PÓŁKA 2.jpg
    640 x 480 - 43K
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Trochę zbaczamy z tematu wątku ale...
    Jeśli chodzi o liftbacka to będzie problem. Jak nie zamówisz EleganceMAX/StyleMAX, które mają w standardzie lub jako pakiet do AmbitionMAX to będzie to rzeźbienie. W wersji Spaceback boczki bagażnika mają gotowe otwory montażowe, w które wkładasz kupione przegrody. I to jest chyba jedyny plus plastikowego bagażnika Spacebacka.
    W Liftbacku mamy miękką, wygłuszającą wykładzinę. W tym przypadku pod wykładziną muszą być zamontowane uchwyty i prowadnice, które przebijają wykładzinę aby założyć przegrodę. Jeśli nie miałeś to będzie problem bo nie wiem czy do Lidtbacka są te części jako akcesorium, ja tego nie widziałem, po drugie musiałbyś częściowo wybebeszyć wykładzinę i w odpowiednim miejscu zamontować prowadnice tak aby przegrody nie wypadały.
    Nie wiem czy wygodniej i może taniej, nie będzie kupić na jakiejś aukcji lewej i prawej wykładziny bagażnika już z zamontowanymi prowadnicami i podmienić z własnymi a na koniec zamontować przegrody też gdzieś kupione.

    Przy konfiguracji swojego egzemplarza też badałem ten temat, głównie jak brałem pod uwagę auto z placu ale ostatecznie wyszło, że miałem możliwość zamówić pod siebie i pierwsze co zamówiłem pakiet z tymi przegrodami. Bardzo pożyteczne schowki :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • yunior81 a wiesz może jaki jest koszt ori osłony tylnego tunelu? może  numer części ?
    SB| 1.2 TSI | 2015 | Ambition Max | Beż Cappucino | 29000 | DWL
  • Główna różnica, to taka, że lusterko z czujnikami jest mniejsze od tego zwykłego.
    Przełącznik swoją drogą jak już wspomniałeś.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Javka 6V0 061 580
    Spalanie tak u mnie wygląda:
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Gratulacje doskonałego wyboru! Oby się tylko konie nie narowiły...

    Mnie też ktoś z tego forum kiedyś aktywację HHC obiecał... i nic :(
    Ale może się jeszcze doczekam?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Zapraszam na lodzki SPOT, Kolega grzesk zrobi co trzeba :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Musicie w swoim rejonie spota zorganizować i Ci ktoś włączy. A jak nie to zapraszamy w inny rejon kraju, gdzie są organizowane :-) Ostatnio były w Łodzi i Katowicach, zapraszamy.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?