FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Bolero a Smart Link
  • Pytanie dotyczy Radia Bolero My16 (kolorowy ekran dotykowy 6,5", Bluetooth, Car Menu, wejście SD, USB, obsługa telefonu poprzez ekran radia, Škoda Surround...)
    Jeśli temat już był, to z góry przepraszam to mój pierwszy dzień na forum.. i wydaje mi, że szukałem się już wszędzie.. ale ;)
    Czy ktoś z Was wie może czy można w tym radiu (włączyć,odblokować,wgrać) funkcję Smart Link ?? Jeśli tak to czy tylko ASO się tym zajmuje ?  Jakie to są koszty ?
    Rapid LB |1,2 TSI 81 kW 110 KM | MY16 |Style Max |Czarny Magic perłowy | 9000km | Malbork
  • "czy można w tym radiu (włączyć,odblokować,wgrać)
    funkcję Smart Link ??"
    - TAK
    "Jeśli tak to czy tylko ASO się tym zajmuje?"
    - TAK
    "Jakie to są koszty?"
    - spore, podobno ok. 1500,-
    Zawsze możesz dopytać w ASO.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dla mojego Rapida MY17 z radyjkiem Bolero ASO powiedziało za dołożenie SmartLink 900 zł.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • To faktycznie nie mało ;/  Hmm będę musiał więc to przemyśleć :)
    Dziękuję za pomoc :D
    Rapid LB |1,2 TSI 81 kW 110 KM | MY16 |Style Max |Czarny Magic perłowy | 9000km | Malbork
  • Ja też się dopytam w sumie to pewnie bym z tego korzystał jak by było :) no ale 900 :(
    SB/110KM/MY16/AmbitionMax/srebry/80Km/Wrocław
  • Ja też przy zamawianiu nie pomyślałem o smartLinku ale zdążyłem zadzwonić do dealera i powiedziano mi że powinno się jeszcze udać zmienić konfiguracje więc będzie mnie to kosztować tylko 650 zł
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?