FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Uchwyt na multimedia
  • Czy ktoś z Was używa  pojemnika na multimedia? U mnie niestety 5" telefon nie wchodzi . 
  • Myślałem o tym jak kupowałem swojego R ale doradca mi to odradził bo właśnie mało co w to wchodzi i właściwie jest bezużyteczne.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • A śmietniczkę ktoś z was dokupował?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • O tym też myślałem. Ale dzisiaj to już bym jej chyba nie kupił. Na aliexpress widziałem takie śmietniczki w formie kubków. I chyba takie coś bym wziął. Można wetknąć z tyłu za podłokietnikiem. Albo zamiast butelki w drzwi.
    Takie cóś:
    https://pl.aliexpress.com/item/Car-trash-bin-For-Volkswagen-VW-polo-passat-b5-b6-CC-golf-4-5-6-7/325...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Niestety, ten uchwyt to totalna porażka, wg czego brali wymiary, od Iphona? Masakra. Wiem..... obetnę boki jakiegoś starego telefonu włożę w ten " uchwyt" i wyślę, hm, np do producenta. No nic trzeba będzie faktycznie poszukać czegoś innego. 
  • Ja śmietniczki brałem. Bardzo fajny i praktyczny patent. Wziąłem dwie sztuki. Jedna jest w drzwiach kierowcy a druga w zależności od potrzeb, w tym momencie z przodu w drzwiach pasażera.
    O uchwycie na telefon też myślałem ale rozmyśliłem się po słowach handlowca i informacji w internecie, że nic tam nie wchodzi co ma 5 cali lub więcej.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Śmietniczek w drzwiach jest spoko, wszystkie paragony czy inne pierdoły tam lądują :)
    Wracając do tematu, uchwyt na multimedia to pomyłka, jeździ gdzieś obok koła zapasowego w bagażniku chyba :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Mój Galaxy Ace 4 jeszcze tam wchodzi i dlatego korzystam z uchwytu póki mam ten telefon, a po zmianie na większy zajmie zaszczytne miejsce na regale w garażu :P Co do fabrycznych śmietniczek w boczkach, uważam to za bardzo przydatną rzecz, mam 2 sztuki, w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu. Przynajmniej nie muszę upychać papierków po kieszeniach albo wrzucać do boczka.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ile tak śmietniczka, kosztuje w ASO, jak chcieć dokupić?:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • 50 coś zł :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • czy mówić, iż jest to śmietniczka do rapida, czy jest ona po prostu uniwersalna i pasuje do każdej Skody?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ta sama śmietniczka oferowana jest do F3 czy O3. Jest to akcesorium ogólnie do Skody.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ok wielkie dzięki, a można coś takiego kupić na alledrogo?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • dodan, chłopie! Nie osłabiaj...
    ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @wan_daal weź sobie coś na wzmocnienie:). Pytałem o oryginał.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Sklep Skody 56 zł a u majfrendów na aliexpressie podobne kosztują 20 zł :)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • @maciejaszek ok wielkie dzięki
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • W konfiguratorze widać nowy uchwyt, ze sklepu zniknął za to stary.
    uchwyt.jpg
    760 x 640 - 244K
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • hehe teraz można wsadzić telefon i snikersa :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Ciekawe czy ten uchwyt pasuje do Rapida MY15, ale chyba nic nie zmieniali w uchwytach na kubek... Ma ktoś nr katalogowy?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?