FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Karty do tankowania
  • Wpis kol. Piotra - pplus:

    Cześć!
    Jakiś czas temu zamawiałem dla siebie i znajomych karty Biznestank na forum Fiesta Klub Polska. Nie jest wymagane aby być członkiem ich stowarzyszenia. Wystarczy przesłać listę numerów rejestracyjnych aut, dla których mają zostać wyrobione karty i przelać odpowiednią sumę na wskazane konto. Po około miesiącu dostajemy przesyłkę i możemy się cieszyć tańszym tankowaniem na Orlenie. Z racji tego, że Fiesta Klub Polska w swoim imieniu wyrobiła dużą ilość kart (a co za tym idzie miesięcznie za ich pomocą kupowanych jest ładnych kilka tysięcy litrów wszelakiego paliwa), jej posiadaczowi przysługuje maksymalny możliwy rabat - 8 gr na litrze dowolnego paliwa.
    Cena za kartę dla ludzi spoza ich forum, to 5 zł plus koszt wysyłki (1-4 kraty, to 4 zł; 5-10 kart, to 5 zł; powyżej wysyłka jest bezpłatna).
    Więcej informacji o sposobie zamawiania na stronie:
    [WYMODEROWANE]
    Nie każdy prowadzi działalność gospodarczą, żeby wrzucić faktury za paliwo w koszta. Zatem jest to jakaś forma oszczędności. Zawsze tankuję od rezerwy do pełna i w moim przypadku średnio daje to  4 zł mniej. Niby nie dużo, ale w rok jest to prawie 100 zł oszczędności, a koszt samej karty zwraca się niemal po pierwszym zalaniu.
    Zatem jeżeli ktoś tankuje na Orlenach, chce zapłacić trochę mniej i nie potrzebuje faktury (bo ta przy karcie wystawiana będzie na FKP). to polecam :)
    Pozdrawiam
    Piotrek
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Tankując kiedyś na LukOil otrzymałem gratis kartę na paliwo. Tankowanie przebiega bez problemów, przy płaceniu po przedstawieniu karty otrzymujemy rabat w wys. 3 gr. na litrze paliwa.
    Nie jest to dużo. Sieć stacji jest też nierównomiernie rozłożona w PL, stąd nie wszyscy będą taką możliwością zainteresowani.
    http://www.lukoil.pl/cmspages/map.aspx?culture=pl-PL
    Niemniej są regiony, gdzie ilość stacji jest spora - i można z takiej opcji korzystać. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Orlen każdemu wydaje karty dzięki którym zbiera się punkty i uzyskuje rabat 4 gr/litrze. Ale ceny paliwa Orlenu są jedne z wyższych, dlatego wolę tankować na stacjach Bliska, Lukoil czy Arge.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja mam Lotos Biznes z rabatem 6gr na PB i ON i jestem zadowolony z jakości paliw, w odróżnieniu do Orlena, gdzie również mam kartę paliwową.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?