FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jak sprawuje się 1.6 TDI CR DPF/77 kW (105 KM) w Rapidzie?
  • LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @Jacek dzięki. Zajebiste, chciałbym mieć coś takiego. strasznie nie lubię siadać na zimnym siedzeniu:-) Ciekawe ile coś takiego kosztuje?:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Nie ma sprawy.
    Pakiet zimowy tylko 9 stówek i masz podgrzewane fotele :) bo webasto z montażem to od 3 do 5 tys. PLNów.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • No ale te 9 stówek trzeba dać przy zamawianiu auta, a ja swojego kupiłem z placu. A chyba teraz już by mi tego raczej za 9 stówek nie zamontowali, nieprawdaż?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Prawdaż, pozostają ciepłe gatki :D Albo podniesienie wartości auta o Webasto ;) ciekawe co z gwarancją w takim układzie?
    Ponoć niektóre auta mają podgrzewacze, montowane fabrycznie z możliwością rozbudowy do pełnego ogrzewania postojowego. Brakuje jakichś układów sterujących.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Niestety zostają mi tylko ciepłe gacie:-)) Domontowanie podgrzewania do fotela byłby masakrycznie drogie.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Widziałem maty grzewcze na allegro ale nie mam pojęcia jak się to sprawdza :-)
  • podobnież maty grzewcze bardzo dobrze się sprawdzają, ja zamierzam sobie dokupić coś takiego. Kosztuje  ok 35 zł z wysyłką. Podłącza się do gniazdka zapalniczki, a na wiosnę, lato i jesień można schować w domu.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Kurna panowie to jest dobry i nie niedrogi pomysł. Że też o tym nie pomyślałem.:-) Wielkie dzięki. Trzeba poszukać na allegro:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Łatwo znaleźć , wchodzisz w motoryzacja i wpisujesz "mata grzewcza". Są duże , małe , ładne , brzydkie , drogie , tanie itd :-)
  • Dokładnie dzięki @r2d2_dawid. Kupiłem sobie taką z nagłówkiem żeby się nie ściągała i dwustopniowa regulacja mocy ciepła. Super:-) oby się tylko dobrze spisywała:-) Koszt 35 zł.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Webasto można zamówić niestety tylko do Octavii koszt to około 5000-6000 zł ponieważ trzeba kupować łącznie z podgrzewanymi fotelami, co jak dla mnie mija się z celem;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mowa o Webasto fabrycznym 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Rzeczywiście mija się z celem. Wystarczą podgrzewane fotele za 900 zł w pakiecie. A tak z ciekawości do rapida też montują webasto?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Nie jest przewidziane, a przynajmniej nie na polski rynek. Podejrzewam, że na Skandynawię muszą. :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Acha, ale jak na skandynawie muszą to znaczy, że są takie techniczne możliwości, jakby dobrze zagadać przy kupnie auta to za odpowiednią cenę i dla nas by zrobili.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan oj kosztowałaby cię ta impreza słono :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @Jacek spoko, na razie kupiłem sobie matę grzewczą za 35 zeta i jest super:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Panowie czy wam kierownica też drży dość odczuwalnie? Nie wiem czy tak powinno być, czy coś się dzieje?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ale kiedy drży? Coś więcej byś napisał.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?