FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Mi dziś zaproponowali wyprzedażową Rapid spaceback Ambition Max.
    Kolor błękit Race Metalizowany wnętrze Czarne
    1.2 TSI 66kW 90KM 
    Pakiet dla palących
    Czujniki parkowania przód tył
    Sunset tylnie szyby przyciemnione
    Radio swing Skoda surround.Pakiet image. Alusy Dione. Kanapa (60:40)centralny. Elektryczne szyby przód tył+lusterka.podłokietnik. kurtyny.reflektory przeciwmgielne.climatic.MaxiDOT.opny zimowe+felgi stalowe. Instalacja LPG.
    Cena 59tys
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Skoda Rapid Liftback MY2016
    1,2 TSI 90KM
    Ambition MAX + Swing
    Błękit Pacific
    Koło zapasowe
    Koła zimowe
    Gwarancja 4 lata
    Darmowe przeglądy 4 lata
    52700zł
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Witam. Wczoraj podpisywałem umowę kupna auto ma być gotowe w przyszlym tygodniu
    W końcu zdecydowałem się na ganinex w Katowicach.
    1.2 TSI 110KM LPG Style Max
    Produkcja grudzień 2015
    Czarna Perła Magic wnętrze beźowe
    Podgrzewane fotele, Climatronic ,radio Swing,Tempomat ,czujniki tył. Nakładki na progi. Belki na dach + mocowania na 3 rowery. Folia na zderzak tylni. Dywanik na bagażnik.
    Cena 61 tys
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Znasz jakieś szczegóły odnośnie instalacji LPG ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Oprocz tego dotrysku i zaworu w zderzaku nic ale pojade z autem za jakis czas do zaufanego gazownika i będę więcej wiedział 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Czekam na info. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @yunior81 daj znać o jakie szczegóły mam się zapytać gazowego
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Ogolnie chodzi mi co to za instalacja? Bezposredni wtrysk gazu czy zwykla sekwencja z dotryskiem benzyny ? Ile % dotrysku benzyny ? Ciekawy jestem jak to sie sprawdzi w tsi :) 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Koledzy - jesteśmy w wątku Cena R - jaki upust i gdzie...
    Temat instalacji gazowej proszę kontynuować w stosownym wątku.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Hej, w przyszłym tygodniu odbieramy pierwszy własny samochód-Rapid, myślałam że niezłą cenę wytargowaliśmy (mimo ogólnego braku umiejętności targowania się), ale po przeczytaniu tego wątku mam wątpliwości, pewnie dało się lepiej.
    *Rapid SB wyprzedaż rocznika 2015
    *Ambition Max
    *1.2 90KM
    *Nowy pakiet Audio (swing i bluetooth, surround i 2 głośniki z tyłu, trójramienna skórzana kierownica, Easy light assistant, przednie reflektory przeciwmgłowe z LED, aluminiowe obręcze kół MATONE)
    *alarm
    *zapasowe koło, podnośnik, klucz
    *pakiet pogwarancyjny do 60tys
    *koła zimowe z felgami
    *dywaniki welurowe, gumowe i do bagażnika
    *zestaw siatek do bagażnika
    Cena 55950, Wrocław
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | 2015 | Ambition Max Audio | Beż Capucciono metalizowany | Wrocław
  • @RapidWro proponuję teraz cieszyć się autem i nastawić się że za 5 lat przy kupnie następnego auta będziesz mieć bogatsze doświadczenie i wiedzę jak kupić taniej i mieć więcej. Jak kupowałem 5 lat temu Fiata Pande z salonu też popełniłem dużo błędów. Od tego że byłem tylko w jednym salonie do tego że nie wołałem więcej. W finalnym efekcie auto 32tys złotych dostałem bardzo ubogą wersje bez klimy, otwieranego elektrycznie bagażnika, brak gniazda 12V do tego dał mi tylko dywaniki gumowe. Teraz auto zacząłem kupować od początku grudnia do świąt jeździłem po większości salonach w okolicach.Potem zawęziłem zainteresowania do Kia ceed i Skoda Rapid. Po nowym roku zainteresowałem się bogatym wyborem we Wrocławiu i Łodzi. Już prowadziłem zaawansowane rozmowy z przesyłem dokumentów do Wrocławia a na koniec Katowice przebiły ofertę Wrocławia.Doszły do nich świeże auta z Czech. W efekcie auto mam wyprodukowane w Grudniu i jestem szalenie zadowolony.
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • MDMA66 nie triumfuj tak bo sam az tak wspaniałej oferty też nie dostałeś. Kolega wyżej też pewnie jest szalenie zadowolony...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 nie chodzi mi o oferte ale o auto...
    Do tego @RapidWro jest kobietą ☺
    Przepraszam wszystkich w żadnym wypadku nie chciałem sie przechwalać tylko dzielilem sie tym co przeszedłem. Mówię bez żadnej złośliwości, już nie będę aź tak szczegółowo pisał
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Czy ktoś kupił tańszego nowego rapida niż ja za 44500?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Dziękuję za odpowiedzi, @MDMA66 dzięki za podzielenie się doświadczeniem, kiedyś się przyda!  Tak zrobię teraz, będziemy się cieszyć nowym samochodem już bez względu na cenę (szczególnie, że mamy fajny pakiet audio na którym nam zależało). p.s. Tak, jestem kobietą, akurat w moim związku stroną bardziej zainteresowaną samochodami :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | 2015 | Ambition Max Audio | Beż Capucciono metalizowany | Wrocław
  • Czy ktoś kupił tańszego nowego rapida niż ja za 44500?

    Rok temu kupiłem SB Ambition Max TSI 86 Km (wyprzedaż rocznika 2014r.) za 45500zł
    Biznes życia;)
  • Moim zdaniem nie sztuka kupić najtańszego golasa, bo zalega na placu.
    Sztuką jest kupić samochód z nowego rocznika z największym upustem procentowym wartości początkowej.
    Skoda Rapid Liftback 1.2 TSI 110 KM Style + LPG Cena początkowa 76550zł z gazem
    Rok produkcji styczeń 2016
    Pakiet Zimowy
    Pakiet Comfort (Czujnik parkowania przód i tył, radio Bolero, czarne felgi 16 Antia, reflektory przeciwmgłowe 
    z funkcją Corner i LED)
    Light Assistant (Czujnik deszczu oraz automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne)
    Pakiet Xenon
    SmartLink
    Cena końcowa 65000zł RABAT 11550zł( w tym 3900zł importera + 6650zł dilera i 1000zł zniżki na gaz
    <kupon lojalnościowy>) 15,09% upustu
    Skoda Rapid Liftback | 1.2 TSI 110 KM + LPG | Rok produkcji 2016 | Style Max Czarny | Błękit Pacyfic | Łódź
  • @kodaro super oferta ciekaw jestem jakie spalanie osiagniesz...uzupełnij stopke i zapraszam do zapoznania się z wątkiem instalacji LPG:
    http://rapidklub.pl/discussion/669/instalacja-lpg-w-silniku-1-2-tsi-110km#Item_14
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • A jednak sztuka. Bo dla mnie Rapid to narzędzie. I w tydzień zorganizować najtańszy nowy samochód co się nadaje na taxi wielkością i jest z gazem to wyczyn. Na rynku nie ma tanich egzemplarzy. Czy naprawdę nie widzicie, że te całe rabatowanie, zniżki i upusty oraz bonifikaty to tanie chwyty marketingowe?? Za 65 tys złotych można już przebierać pośród nowych aut. Tak czy siak spóźniłem się 1 dzień a miałbym czerwonego Space za 41...
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • #kodaro slabo :)
    u mnie bylo 54 z 74 :) czyli 28 % procenciakow
    tyle ze byl to magiczny rok 2014 ... 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?