FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Listwy boczne do Skody Rapid?
  • Musisz jeszcze jeden komplet kupić i przykleić we właściwym miejscu i bedzie git ;)
    Te wyglądają komicznie ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • yunior81 A te twoim zdaniem jak wyglądają czyż nie komicznie ? może i te powinni obniżyć o pięterko niżej żeby wyglądały mniej komicznie . Dla ścisłości są to auta Toyota Yaris , Auris i Ford Ka,i Lexus GS 300
    listwy-boczne-toyota-yaris (2).jpg
    800 x 600 - 67K
    listwy-boczne-toyota-yaris (1).jpg
    800 x 600 - 70K
    01Toyota_Autis_WG_2013_L.boczna_F-16na20_Zdjecie_Strona_2.jpg
    900 x 550 - 254K
    listwy-boczne-ford-ka (1).jpg
    800 x 600 - 79K
    listwy-boczne-lexus-gs300 (1).jpg
    800 x 600 - 62K
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • Wg mnie przykleiłeś za wysoko, za blisko klamek i dlatego wygląda to jak wygląda. Najważniejsze żeby Tobie się podobało.
    Jeżeli na drzwiach nie ma przetłoczeń, to można sobie przykleić ( powiedzmy umownie ) gdzie się chce, Rapid natomiast ma przetłoczenie i dlatego powinny byc one przyklejone w lini/nad linią/pod linią przetłoczenia, żeby to jakoś wyglądało a tak w ogóle to listwy są montowane w najbardziej wypukłym miejscu drzwi, żeby sobie nie obić, otwierając je. Niestety ale nie da się uniknąć obicia pdrzwi przez innych kierowców z uwagi na różną wysokośc przetłoczenia bądź montażu listew.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • yunior81  mnie osobiście to nie przeszkadza i nie chce mi się już ciągnąć tego tematu  bo  wcześniej już wszystko opisałem , dla mnie liczy się to żebym miał  jak najmniej obite drzwi a każdy niech robi jak uważa i jak mu pasuje , za jakiś czas wstawię jeszcze fotkę jak to wygląda z daleka i uważam temat za zamknięty, jak do tej pory żaden ze znajomych nawet się nie zorientował  ze listwy są założone wyżej niż powinny być , i jakoś nikomu to do głowy nie przyszło a ja nie siedzę przy aucie i się nie wpatruje w drzwi czy kilka cm wyżej czy niżej , czy tak dobrze czy źle,dałem je tam gdzie jest miejsce najbardziej narażone na uderzenie i tyle,i sadze ze nie ma już co ciągnąć tego tematu,jeżeli ktokolwiek ma lepszy pomysł na montaż takich zabezpieczeń na drzwiach ale żeby spełniały swoją role bez względu na materiał  / mogą to być listwy innych producentów lub inne materiały zabezpieczające / to z przyjemnością poczytam i chętnie zobaczę . 
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • Nie rozumiem po co sie tak unosisz. Zamieściłeś zdjecie z przyklejonymi listwami to chyba sie liczyłeś z tym, ze ktos moze wyrazić swoją opinie na twoj sposob montażu, po to jest forum, zeby wymieniać poglądy/informacje itd. 
    Juz wczesniej napisalem, ze najważniejsze jest to, ze tobie sie podoba taki montaz. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja po poczytaniu tematu - nie wnikam co się komu podoba. Jeżeli mogę przynajmniej próbować ochronić moją R przed głupimi zarysowaniami parkingowymi to wg. mnie warto wydać te kilka złotych czy to na te listwy boczne fabrycznie mocowane czy na później dolepiane tak czy owak. Auta które mogą nas zarysować są różne, mają drzwi na różnej wysokości, stają na różnych wysokościach etc. - nie ma złotego środka
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Witam wszystkich ponownie nie chcę już zaśmiecać tematu więc wstawiam ostatnią fotkę , tak wygląda auto z daleka z listwami założonymi po środku auta na wybrzuszeniu , oczywiście ja zakładałem listwy nie oryginalne więc grubość tych listew a original mogą się w jakimś stopniu różnic , nie zmienia to faktu ze jest to jedyne miejsce najbardziej narażone przy uderzaniu,nie jestem w stanie zagwarantować że na wszystkich autach to się sprawdzi ale jak w wcześniej pisałem sprawdziło się na 3 markach , nie wygląda to za pewne imponująco i mnie również nie przypadł taki układ do gustu ale w większym stopniu pomaga,podejrzewam że przy listwach lakierowanych będzie ciut lepiej wyglądać , ale mnie na tym nie zależało.  
    IMG_20170210_131137.jpg
    640 x 480 - 328K
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • I wcale nieźle to wygląda! Ja listew też nie brałem z uwagi na ich durne umiejscowienie właśnie. Szkoda mi było kasy.
    Gdyby tak je fabrycznie montowano jak to zrobiłeś ty, to by była inna sytuacja.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Pewnie gdybyś spytał postronne osoby które nie wiedzą gdzie montowane sa te listwy fabrycznie, inaczej niz tu na forum, to zapewne każdy by odpowiedział ze wszystko jest ok. Gdyby jeszcze były polakierowane to juz całkiem wszystko gra, inna sprawa ze listwy same w sobie gdziekolwiek by nie były umiejscowione szpecą auto.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?