FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Nowa niewiele więcej wyjdzie...
    A "licytować się" o uzywkę.. no słabo. Chyba że to demo. Zawse jest jakiś zapas ceny, ale nie licz na rabaty jk na nowym od cennika
  • zjechali kafla
    to jest monte carlo demonstracyjne, prawie ze wszystkim co sie dalo wcisnac
  • I prawie wszyscy wciskali ile się tylko dało i pewnie przetyrany gorzej niż auto 5 letnie u normalnego kierowcy.
    Brak Skody
  • Sam na jeździe próbnej rapida po przebiegu 300km ciągnęłam do odcięcia :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • no wiadomo, bankowo macie racje byl jeszcze ze 3 razy klepany
  • Rapid LB 1.4 TSI 125KM DSG, wersja Style.
    Dodatkowo: Pakiet Simply Clever, Zapasowe koło stalowe dojazdowe (dostałem pełne 15"), EASY LIGHT ASSIST, radio BOLERO, SMART LINK, elementy funkcjonalne do bagażnika, kamera cofania, obsługa głosowa, listwy boczne, pakiet pogwarancyjny, lakier metallic.
    Cena katalogowa: 82 720 zł.
    Cena dealera: 72 100 zł.
    Dealer: GALL-ICM Wrocław al. Armii Krajowej
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • O kurde 72100 za rapida, przy takiej cenie to 15 tys do negocjacji bylo mozliwe
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @Thagirion gratulacje, widziałem auto w innym wątku. Moim zdaniem bardzo dobry rabat. Mam skromniej wyposażone auto więc było trochę taniej w punkcie wyjścia ale rabat bardzo podobny, dostałem jeszcze kilka gratisów (w Warszawie). Gall miał podobną ofertę. Myślę, że dla tej wersji przy produkcji pod zmówienie taniej się nie da bo sprawdzałem oferty w kilku miejscach.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • @gross81 rabat jest zbliżony do innych ofert wymienionych w tym wątku. Wątpię, że mógłbym więcej wynegocjować. Podana cena zawiera pakiet przeglądów i pakiet pogwarancyjny - bez tego wyszłoby równe 70 000 zł. Oczywiście są możliwe większe zniżki - np. mój znajomy otrzymał dodatkowe 2000 zł rabatu za to, że jego rodzice kupowali Fabię u tego samego dealera. W moim przypadku była to najniższa oferta.
    @mito dzięki. Gall zaproponował najniższą cenę wśród dealerów w okolicy. Zależało mi na możliwości załatwienia wszystkich formalności "na miejscu", bez konieczności brania urlopu.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • Ja odbierałes auto w piątek około 17:00 w salonie Bednarek Łódź to cie widziałem ☺ Takie auto stało akurat w punkcie wydań gdy byłem w serwisie ze swoim.
    Z ciekawosci-jakie wyposażenie i cena autka?
    Pytam bo to akurat rok minal gdy kupowałem swojego.
    Szerokości ☺
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Odbieralem autko okolo godziny 12:00 i w Bednarku Dobroń :) autko kupilem podstawke active max dobrałem tylko lakier metalik, elektryczne lusterka w kolorze, komputer pokladowy oraz zdalnie sterowane zamki. cena 49 000
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Salon Skody w Sosnowcu :
    Rapid LB
    Wersja: Ambition
    Silnik : 1,2 TSI 110KM
    Kolor: Szary Quartz Metalizowany
    Dodatki : 
    Pakiet Audio
    Pakiet Sunset
    Radio Bolero
    Koło zapasowe pełnowymiarowe
    Pakiet przeglądów
    Oczywiście dywaniki gumowe 
    I jeszcze przekładka opon na zimowe przy odbiorze.
    60 030 zł brutto
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • Te ostatnie ceny to roczniki 2016 z placu, czy pod zamówienie?
  • Pod Zamówienie rocznik już 2017, miał być końcówka 2016 ale sie nie wyrobili z produkcją i wyjdzie w pierwszym tygodniu 2017. 
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • Otrzymales bardzo fajna oferte, a pamietasz ile to wyszlo ogolnie rabatu ?
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • oj nie pamiętam ale koło 9000 zł, tyle że to już 2gi rapid kupiony w tym salonie u tego samego sprzedawcy wcześniej kupił szwagier więc może dla tego taki rabat.
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • Rapid Lb 1.2tsi 110hp Style 
    Sunset
    Bolero i inne
    Podgrzewane fotele
    Klima automat 
    Podłokietnik z tyłu z przejściem
    Listwy ochronne w kolorze
    Pakiet simply Clever 
    Koło zapasowe
    Listwy chrom wzdłuż drzwi
    Elementy funkcjonalne do bagażnika
    Dekor Black Piano
    Wszystko za 64 tysiące plus mata do bagażnika. Autko kupione w Łodzi przez Krotoski Cichy. Kolor Blue Race. 
    Pozdrawiam
  • Witam,
    Jako, że w moim poprzednim aucie rozpad się silnik (dosłownie) musiałem kupić coś na "szybko". Zdecydowałem się na Rapida SB u dealera z "tego co akurat mają". Mój wybór padł na następującą konfigurację:
    - 1.2 TSI 110KM Ambition
    - Instalacja LPG
    - Kolor metalik Race Blue
    - Funkcja Smartlink
    - Radio Bolero
    - Pakiet Zimowy
    - Pakiet Audio
    - Pełnowymiarowe koło zapasowe
    - Klimatyzacja Climatronic
    Wycena katalogowa 74 100 zł
    Dodatkowo u dealera dobrałem
    - Koła stalowe z osłonami DENTRO i oponami zimowymi Pirelli
    - Dywaniki gumowe
    - Siatki do bagażnika
    - Założenie tempomatu w salonie (płatne 800zł)
    Za całość zapłaciłem 63 700 zł - wydaje mi się, że cena OK, zważając że dość mi się śpieszyło. Zamówiłem go 09 grudnia, produkcja odbyła się w tygodniu 50 (między 12 a 16 grudnia), a odebrałem 23 grudnia.


    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM + LPG| MY17 | Ambition MAX | Blue Race | 15000km | Kraków
  • @ploncki, to nie produkcja, a mieli go na placu w salonie. Na samochód z fabryki czekałbyś ok 3 miesięcy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991
    Produkcja bo oni mieli już go wcześniej zamówionego właśnie na plac, dlatego tempomat musiałem montować w ASO.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM + LPG| MY17 | Ambition MAX | Blue Race | 15000km | Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?