FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Praktyczne dodatki
  • proszę bardzo, generalnie polecam:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • A co sądzicie o takim siłowniczku do podnoszenia maski.
    Wg mnie tylko bajer nikomu niepotrzebny, ale fajnie wygląda.
    Link do filmu


    Screenshot_2015-12-07-22-38-20.png
    1280 x 800 - 755K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Raczej nie bajer a oszczędność :) Skoro w dacii może się maska sama unieść to dlaczego w rapidzie (i wielu droższych autach) trzeba maskę dźwigać do góry?
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Siłownik maski nie powinien nikogo dziwić, no chyba, że jego brak.
    Natomiast z praktycznych (dla mnie) dodatków to wyposażyłem swojego Rapida w : wykładzinę gumową bagażnika, komplet siatek, uchwyt na tablet, osłonę gumową tunelu z tyłu, podkładkę ochronną pod fotelik.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Siłownik fajna sprawa w Leonie miałem to w standardzie, a w Rapidzie jak w matizie manual. To na fotce to plug&play czy trzeba przeróbki jakieś robić ??? 
    Balon pochwal sie co ty masz ???
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • A co koledzy sądzą o takich nakładkach, może ktoś montował  https://pl.aliexpress.com/item/Door-Sill-for-for-Skoda-Rapid-2013-2014-2015-2016-ABS-plastic-protect...
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | Active MAX | Czarny Magic perłowy | 65000km / Spalanie - Motostat.pl
  • Witam, wg mnie lepiej zainwestować w oryginalne nakładki.Wszystko pasuje jak ulał.
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Nie chcę upiększać progów i samochodu tylko je chronić. Często wożę osoby niepełnosprawne i progi mają wyryte głębokie bruzdy (od obuwia z elementami metalowymi) nie tylko na płaszczyznach płaskich ale również na pionowych. Nakładki w kształcie litery "z" powinny je ochronić całościowo i wydają się najlepszym rozwiązaniem.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | Active MAX | Czarny Magic perłowy | 65000km / Spalanie - Motostat.pl
  • Ja zastosowałem grubą przeźroczystą folię samoprzylepną. Trochę było kłopotu z naklejeniem ze względu kształt progu. Drugi rok służy, praktycznie jej nie widać i dobrze chroni lakier.

    2015-04-25.jpg
    716 x 955 - 187K
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Jest ktoś z was Koledzy w stanie załatwić listwy progowe do R ze sklepu czeskiego?Mają fajną promocję.Konkretnie obautodily.cz bo z tego co wiem nie wysyłają do Polski.Jak jest ktoś taki dajcie znać
  • Witam Panowie.

    Mam pytanie odnośnie nakładki na zderzak tylny. Czy ktoś ma? jak z trwałością? jak z przyczepnością nie odkleja się? jakieś porady przy mocowaniu dodatkowe?  U mnie niestety jak to przy częstym używaniu bagażnika .. porysowany już jest troszkę i denerwuje mnie wygląd. Chciałbym przykryć te rysy taką nakładka https://www.agauto.sk/pl/detail/profilowana-nakladka-na-zderzak-skoda-rapid-spaceback-2013--25170.ht... mój rapid ( denim blue spaceback) wydaje mi się ze lepiej będzie wyglądać niż z czarna. Widziałem juz zdjęcia na necie ale może ktoś mógłby  wstawić takie zdjecie z odległości jak sie auto prezentuje.. z takim czymś...

    z góry
    dzieki za info. i rady
    RapidNovy

    Ps. Tak gross81 Widziałem zdjęcia są nawet w tym wątku... ale nie ma
    tam  metalowej a o taką chciałem się zapytać forumowiczów.  (j.w).
    pzdr.
    Rapid SB/ 1,2 / 85KM/2014/Ambition/
  • Na forum byl taki temat, sa tez zdjecia aut uzytkownikow ktorzy montowali ten element, oryginalny i z chin, trzeba tylko poszukac.

    Edit: @RapidNovy ok rozumiem, z tego co pamietam nikt jeszcze z forumowiczów nie chwalił sie zamontowaniem tej metalowej nakładki
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?