FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Zimny Łódź: LB beż metalik Ambition Max+listwy boczne+koło zapasowe+Radio Swing 55 500zł (8100zł zniżki)..a i dywaniki gratis.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • słabo cos mi Zimny na start dawal 9200, pozniej stanelo chyba na 10,000
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77
    Czy ja wiem. Dealerzy przeważnie dają około 5 tyś ponad upust Skody, czyli dość bezproblemowo można było uzyskać rabat około 10 tyś.  Czyli jak dodamy do rabatu wyprzedażowego Skody te 5 tyś to wychodzi nam w granicach 15 tyś. +, jest napisane, iż jest to rabat DO, czyli jeszcze zależy od wersji wyposażenia i dodatków.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki - w pełni sie zgadzam  z Twoimi wyliczeniami, odnosiłem sie bardziej do wcześniejszych przecieków ktore sugerowały mniejszy rabat za rocznik 2014 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Srebrny metalik
    Ambition Max
    1. Listwy boczne
    2. Koło zapasowe
    3. Radio swing
    4. Gniazdo MDI
    5. Alarm
    6. Dywaniki
    7. Wykładzin bagażnika
    8. Nakładki progowe
    9. Chlapacze
    10. Pakiet pogwarancyjny
    11. Pakiet BASIC
    12. Bony na 2100
    56 300zł (9000zł zniżki)
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Wszystko fajnie , ale nie wiadomo jaki jest wybór ?
  • a motorek jaki za te 56,3k pln? ;-)))
  • Oj sorry zapomniałem o motorku oczywiście 1.2, 105 kucyków
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • wróciłem własnie z salonu - po zacietych bojach (okazało sie liczenie upustu wyprzedazowgo nie jest tak proste jakby sie wydawalo) staneło na 54,500. konfig zapewne juz znacie. w sumie wyszlo tak jak zakladalem :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, to kiedy odbierasz autko?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • nie wiem jeszcze go nie ma w Polsce, pewnie za jakies 2 tyg
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • 51000 zl za activ max z srebnym metalikiem, alarmem, kołem, przeciwmgłowe i komputer... 1,6 tdi 90km spaceback
  • tez ładnie to wyprzedaż czy jeszcze z 2014 cena ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja wczoraj odebrałem swojego rapidka LB z Ganinexu z Katowic, według mnie niezły upust autko z 2014 roku z upuścikiem 12000 no i fantastyczna Pani Kasia - pełen profesjonalizm
  • Wyprzedaż... Autko odebrałem w styczniu i oczywiście nie miałem większego wyboru jeżeli chodzi o kolor itp...
    Generalnie wszystko co mi potrzebne jest na pokładzie, klima radio i diesel pod maską za 51 tyś myśle że jeżeli będzie jeździć bezawaryjnie to super.
    Spalanie 4,3 l/100km, a nie jeżdże jak emeryt.
    A do tego 4 lata gwarancji...
    Próbowałem 1,2 tsi 86 km, ale te 3 litry robią różnice...
    Oczywiście jeżdżę więcej w trasie, bo do miasta brałbym benzynkę
  • @tdimichal - wychodzi ci 15 tys rabatu :) całkiem całkiem ale z moich źródeł wynika ze jeszcze tysiak lub dwa dało by się utargować :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Niezły rabat
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Bylem dzisiaj w salonie, czekając na mojego handlowca bylem świadkiem jak jakieś małżeństwo odbierało Rapida SB 1.2 TSI Ambition MAX, z placu z rocznika 2014. Nie wiem jakie tam dodatki były jeszcze ale zapłacili 55 tys. Biorąc pod uwagę ze na SB sa dużo większe rabaty wyprzedazowe to uważam ze to sporo, i bardzo sie ciesze z wynegocjowanej przez siebie ceny :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja zamówiłem Rapida SB 1.2 TSI 85KM Ambition MAX z 2015 roku w kolorze metalizowanym z kilkoma dodatkami za nie całe 55 tys zł. 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • @tdimichal TDI za 51k... rozsądna konfiguracja w b.dobrej cenie!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?