FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wychodzą już jakieś wady?
  • Ten obwody nie sa ze sobą połączone, nie mają ani logicznego uzasadnienia. Sprawdź jeszcze raz. U mnie nic takiego nie występuję. To by wskazywało na jakieś zaburzenia w elektryce.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wczoraj nic takiego nie zaobserwowałem, może to jednorazowa "schiza". Będę monitorował dalej. Ogólnie nic złego ani z otwieraniem bagażnika ani ze światłem stopu się nie dzieje... Dzięki za odzew.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jednak przypadłość jest nadal, co ciekawe tylko wtedy kiedy są włączone światła, mijania albo pozycje. Fakt że to światło żarzy się minimalnie na ułamek sekundy ale chyba tak nie powinno być. Na razie nie będę z tym jechał, zgłoszę im na przeglądzie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Maciek Ty masz alaram prawda ???  fabryczny czy dokładany? Moze niech wypowie sie ktos z alarmem
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nie mam alarmu...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • jutro sprawdzę to u siebie czyli mryga światło stopu przy włączonych światłach a bez też coś takiego jest ?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Tylko sprawdź jak będzie ciemno, bo żarzy się to bardzo delikatnie i w dzień tego nie widać. Jak są wyłączone światła (włączone DRL) wtedy tego nie ma. Dzieje się to przy włączonych światłach mijania lub pozycjach. Gwoli uściślenia - błyska to tylko w momencie jak wciskasz przycisk otwierający bagażnik, nie cały czas. Sprawdzałem przy pracującym silniku, nie wiem czy jest to przy wyłączonym.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • U mnie przy wyłączonym silniku na pewno tego nie ma, nie sprawdzałem przy włączonym.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • U mnie przy wyłączonym też tego nie ma.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja nie zauważyłem...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Sprawdziłem kilka razy przy włączonym silniku i wyłączonym nawet włączałem światła mijania i pozycyjne za każdym razem nic nie ma.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • I mojego R dopadło jakies stukanie którego zrodla nie moge zlokalizować, dzwiek podczas jazdy po dziurach stuka gdzies z tyłu koło bagażnika po stronie lewej, zdjąłem cala tablice rejestracyjną, wywaliłem wszystko z bagaznika, zdjąłem kołpak, dzwiek nadal jest przy wjezdzie na nierównościach, chlapacz niby dobrze przymocowany, macie jakis pomysl co to moze byc?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A koło zapasowe? Sprawdź też czy klapa nie ma jakiegoś luzu, klemę od pasów włóż w otwór który masz na boku w plastiku.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Stawiam na klapę bagażnika miałem podobny objaw 
  • @gross81 miałem podobnie... po wyjęciu wszystkiego z auta stukanie dochodziło od klapy bagażnika, ze schowka pasażera oraz coś latało luzem w przednich drzwiach... jestem świeżo po wizycie w serwisie, zgłosiłem te i jeszcze kilka rzeczy, zrobili i jest cicho... tak więc jak masz możliwość jedź do ASO, wykonają jazdę próbną, dociągną klapę lub zlokalizują i wyeliminują stukanie, przy okazji będziesz mógł sprawdzić czy jesteś objęty akcją wspomagania i pedału gazu.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • No dzięki panowie za rady, tak trzeba bedzie zrobic z ta wizyta w ASO, choc nie usmiecha mi sie to majac w pamieci ostatni montaz akcesoriów na który potrzebowali 2,5h, a jaznosiłem jajo tracąc prawie pół dnia
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak, mi też nigdy nie uśmiecha się siedzieć i tarcic tyle czasu z każdą pierdołą. Chociaż dealer ma telewizor i można obejrzeć TVN24:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja w ostatnio ASO spędziłem ponad 5 godzin, ale byłem przygotowany, miałem książkę i laptopa. W ASO nawet z Wi-Fi można korzystać;) TVN24 też jest, ale ile można oglądać.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • dokładnie, w moim ASO też jest wi-fi także również spoko, jest co robić:), ale moje ASO nie zabranie wchodzić na halę, wiec również obserwuję co mi tam grzebią:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Pytanko-czy u Was po wyłączeniu silnika, ale przy jeszcze włożonym kluczyku w stacyjce możecie regulować szyby do momentu otwarcia drzwi, tak jak było np. w F1, czy nasze R tego nie mają?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?