FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • no mnie interesuje drugi rok... amiskiew to chyba nie dużo zapłaciłeś?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Mam auto w leasingu, ubezpieczone w PZU.
    W pierwszym roku ubezpieczenie AC+OC+NNW kosztowało 2283,-
    W drugim - bieżącym - wyliczono mi na 2826,-
    -brak udziałów własnych w szkodach,
    -wykupiona amortyzacja części,
    -brak redukcji sumy ubezpieczenia,
    -wariant likwidacji szkód na podstawie faktur
    Suma ubezpieczenia brutto: 62.400,-

    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Witam kolegów, otrzymałem propozycję  od Allianz pakiet na trzeci rok za 1890 zł , hymm lekko mnie zwaliło bo rok wcześniej 1460 zł jeżdżę prawie 17 lat (zero szkód) i non stop AC jest u mnie, pytałem w AVIVA i za 1400 zł proponują, co wy o tym towarzystwie możecie powiedzieć, dajcie jakieś rady bo czas dostarczyć polisę do vwagen bank z cesją.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • U mnie na 3 rok 2100 w hestii, zostawilem dzis wypowiedzenie w skodzie, biore w Linku za troche ponad 1600, wiem ze firma slabsza ale nie bede placil takich pieniedzy za ubez takiego auta...

    Co do porownania skladki z poprzednim rokiem nie ma to sensu bo przez ten czas byly trzy spore podwyzki i ponoc to nadal nie koniec.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak ale żeby potem nie było problemów co do wypłaty szkody całkowitej lub z kradzieży, mam trochę czasu do zawarcia polisy, powoli dociera do mnie że jest coraz drożej.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • gross81  a jaka wartosc auta ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • u mnie 43000  wedle eurotax
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • @krisr77 46150, ostateczna cena indywidualna byla ok 2030 czyli te 4,4% o ktorych wczesniej pisales
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no tez z takim wydatkiem sie licze...
    a przypomnij jaka wartosc w tamtym roku :) ile w 2 roku traci na wartosci ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jak dobrze pamietam 52400
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam,ja wykupiłem pakiet ubezpieczenia na 2 rok użytkowania samochodu w maju 2016 w swoim salonie Skody,gdzie VOLKSWAGEN SERWIS UBEZPIECZENIOWY przedstawił mi ofertę TUIR ALIANZ z pakietem OPTIMUM,który obejmuje OC,AC,CAR ASSISTANCE,NNW,IP.Suma ubezpieczenia samochodu wyceniona na 49,810,00 zł,a składka za pakiet ubezpieczeń wyniosła 1 644,00 zł.W cenie pakietu mam zagwarantowane - utrzymanie sumy ubezpieczenia przez cały okres ubezpieczenia,czyli na 12 miesięcy,ponadto całodobową pomoc przez 24 godziny na terenie Europy  w przypadku zgłoszenia awarii,szkody częściowej czy kradzieży samochodu,zapewniając samochód zastępczy w przypadku awarii do 5 dni,a wypadku i kradzieży do 9 dni.Jestem zadowolony.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • w takiej cenie też bym brał...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 na trzeci rok to on już nie będzie miał tak tanio a zapłaci na bank 2 koła.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • Moja polisa kończy się w grudniu, w listopadzie dostanę ofertę od skody wtedy porównamy (mnie niestety obejmą wszystkie podwyżki). Ciekaw jestem też wartości auta po roku użytkowania.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • No cóż 2005zł nie moje pakiet dealerski w Allianz , OC podbiło cenę i to mocno, ponoć podwyżka narzucona ubezpieczycielom.
    Rapid SB 1,2 TSI CBZB 77kW (105KM) |Ambition Max MY 2014, 142000 Km. Wejherowo
  • Zastanawiam sie jeszcze nad okrojonym głownie o assistance pakietem w Hestii, najważniejsze elementy sa tzn naprawa w ASO na oryginałach, zniesiona amortyzacja, brak udziałów własnych w szkodzie jak i kradzieży, ładnych parę stówek taniej
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Assistance jest bardzo ważne. Jak pojedziesz gdzieś w trasę i się rozkraczysz to lawetka prywatnie będzie Cię bardzo drogo kosztować, a koszt w ubezpieczeniu to parę zł więcej.
    Brak Skody
  • Wszystko jest wazne tylko ze wszystko kosztuje. Holowanie jest ale tylko na 150km, jest tez przeciez Gwarancja Mobilnosci w Skodzie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja bym wybrał jednak tego Linka.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?